על נֹעה

_X5B8414.jpg

לכתוב על עצמך זה קשה. אבל מסתבר שצריך... 

אני נֹעה, כן, בלי ו׳ זה קריטי. כך כתוב בתנ״ך, כך הוריי קראו לי כשנולדתי וכך השם נכתב אסתטית יותר. קחו רגע לחשוב על זה. בשנת 2017 הגשמתי חלום. אחרי שנים של עצמאית בתוך מסגרות, בחרתי להיות עצמאית באמת ויצרתי את קונטוס - יוגה & יצירה שהוא בית וגם סטודיו וגם ובעיקר הביטוי של עצמי בחיים. מקום שמשלב את כל התשוקות שלי - יצירה, עיצוב, עצמאות, יוגה, מדיטציה, חקר עצמי, פילוסופיה, במה לאמנים, אירוח, בית, טיפול והרבה אהבה. משתדלת להגיד להכל ״כֵּן״...

נעה, רוצה לנהל את התיכון שלנו - כן!

רוצה להיות שליחה בארצות הברית שנתיים לבד כאין לך מושג מי נגד מי - כן! 

רוצה לדבר על מה שאת עושה בתוכנית הבוקר - כן! 

רוצה להיות בעיתון - כן! 

רוצה לנהל חברת תכשיטים - כן! 

רוצה להדריך טיולים - כן! 

וכו׳... כך מצאתי את עצמי עושה דברים מגוונים, ומעניינים לאורך השנים, דברים מרגשים שעיצבו אותי, לימדו אותי והביאו אותי עד עצם היום הזה. בשנת 2017, לאחר מסע מופלא של היכרות עצמית שלי בעולמה של היוגה, החלטתי לקחת את זה צעד קדימה וללמוד קורס מורים ליוגה. לא בשביל ללמד, אלא בשביל לדעת ולהעמיק את התרגול שלי. למדתי אצל מורתי, שאקטי מאי, התאהבתי עוד יותר והבנתי כי אני לא יכולה להחזיק את כל הידע הזה ולא להעביר הלאה. אז פתחתי את הסטודיו ומאז אני כאן. מלמדת כל יום. מתאהבת כל יום. מכירה כל יום. 

למי שזה חשוב - אני מורת דרך מוסמכת, מטפלת בעיסוי שוודי הוליסטי (מגע), מורה ליוגה (האתה יוגה קלאסי ומדיטטיבי), מורה למדיטציה, לומדת תואר שני בפילוסופיה, מתרגלת לוגיקה באוניברסיטה, מעצבת בתים ברוח היוגה ומשתדלת מאד מאד להיות. בכל מה שאני עושה. 

ויש לי עוד 5 אחים ואחיות, ומליון אחיינים ואחייניות מתוקים, באמת מליון. 

כל מפגש בבית סטודיו הוא חוויה, שלי כמארחת ושל מי שמגיע, יש תה וקלפים תוצרת הבית, יש מחשבה והתפתחות, יש עצמיות. המקום בנוי במסגרת One Woman Show אבל יש כאן מקום לכולם, לכל אמן ואישה, ויוצר. בואו באהבה. 

נֹעה