top of page

ABOUT US 

75e8da9b-89be-4302-84c4-4c0538fdb545.JPG

קוֹנַטוּס הוא מונח בלטינית בו משתמש הפילוסוף ברוך שפינוזה, משמעותו הבסיסית היא שימור עצמי. לפי שפינוזה, כל דבר בעולם הוא קונטוס, כלומר, כל דבר חותר לשימור יישותו. ייחודו של האדם הוא שניחן באפשרות להרחיב את הקונטוס שלו באמצעות הבנה. ככל שאדם יוֹדע, למֵד, חוֹוה ומתנסה יותר בעולם כך הקונטוס שלו מתרחב. מטרת סטודיו CONATUS YOGA  היא יצירת מרחב שבו ניתן להתנסות בלימוד רוחני ואומנותי, ובכך לסייע לכל אישה ואיש להרחיב את הקונטוס שלהם וכפועל יוצא, להרחיב את הקונטוס של כולנו. אז אם אתם מעוניינים להרחיב את הקונטוס שלכם - בואו והשתתפו באירועים שלנו. אם אתם רוצים להרחיב את הקונטוס של האחרים ובכך להרחיב גם את שלכם - בואו להופיע כאן בהרצאה, באומנות, בסדנה, טיפול או כל דבר שיעלה על דעתכם. אז דברו איתנו >

סטודיו קונטוס נולד מתוך רצון כן לאפשר לא.נשים מקום להיות בו, מקום להשתנות בו, מקום להיות עצמם  כפי שהם, ללא שום מסכה ומוסכמה. עם חלום גדול ויז׳ן וחזון, פתחנו לראשונה את הסטודיו בשכונת פלורנטין, בבית שהוא ספק בית ספק נגרייה, בסמטה הכי קסומה מלאת הגרפיטי. 

במשך שבע שנים פקדו את הסטודיו מתרגלים ומתרגלות, מנחי סדנאות, הופעות, אנשי טיפול וכו׳ על בסיס יום יומי. האושר נגדע באחת כאשר טיל נפל סמוך לבית ביום ה-7.10.23. 

חמישה חודשים התרוצצנו בין סטודיו לסטודיו, בתים של א.נשים, גרעין מרגש של א.נשים שלא מוותר על התרגול וההתמדה עד שנמצא המקום החדש בשכונה הסמוכה - נֹגה. נכון, יוגה בנֹגה עם נֹעה זה מאוד מפתה, אבל סטודיו קונטוס הוא מותג והוא אחד, ועכשיו הוא בשכונת נֹגה המתוקה. 

אנחנו ממוקמים על מדרחוב ללא מכוניות, סמוך לתאטרון גשר ולמזרקה, 2 דק׳ מהרכבת הקלה, סביבנו בתי קפה למכביר, חנות טבע ומסעדה. אירופה הקטנה של השכונה. יש עמודי קשירה לאופניים מחוץ לסטודיו, חדר הלבשה, חדר טיפולים והרבה שקט. 

צוות המורות והמטפלים שלנו נבחר בקפידה רבה והוא מושא לגאוותינו. אז תבואו להרחיב את הקונטוס שלכם.ן קצת? 

bottom of page